.

مزایای خرید اقساطی از آداک ۲۴

  سریع ترین زمان

پس از ثبت درخواست خرید اقساطی نهایتا تا دو روز کاری کارشناسان بای چک با شما تماس خواهند گرفت.

  بدون سقف ریالی

سقف ریالی تاییدیه بای چک بستگی به اعتبار شما هنگام احراز هویت توسط کارشناسان دارد.

بدون نیاز به ضامن  

دسته چک و ضامن معتبر ندارید نگران نباشید میتوانید خرید اقساطی با سفته انجام دهید.

خرید از سراسر کشور

از هر شهری در ایران که هستید میتوانید بصورت اقساطی خرید کنید.

۱

چرا از آداک 24 خرید اقساطی کنیم؟

فروشگاه اینترنتی آداک 24 علاوه بر تنوع بالای محصولاتی نظیر لوازم خانگی، کالای دیجیتال، تجهیزات صنعتی، زیبایی و سلامت، مد و پوشاک از امنیت بسیار بالایی برخوردار می‌باشد. لازم به ذکر است که خرید اقساطی از آداک 24 بسیار راحت و مقرون به صرفه می‌باشد. علاوه بر این موجودی کالاها به صورت روزانه و دائم در حال بروزرسانی است که همین امر خیال شما را جهت خرید کالا از آداک 24 راحت خواهد کرد. آخرین و مهمترین موردی که باید به آن اشاره کنیم، اخذ تمامی نمادهای لازم برای کسب و کارهای مجازی توسط آداک 24 می‌باشد که همین امر خیال خریداران را از امنیت خرید چند برابر می‌کند.

۲

آیا می‌توان از هر سایتی خرید اقساطی انجام داد؟

حتما اطلاع دارید که فروشگاه‌های آنلاین زیادی حتی با وجود داشتن نماد اعتماد، اقدام به فروش کالای دیجیتال، لوازم برقی و ... می‌کنند اما متاسفانه باز هم شاهد بدقولی‌های مکرر در این رابطه هستیم.
فروشگاه اینترنتی آداک 24 جزء معدود فروشگاه‌های آنلاین در کشور می‌باشد که توانسته است تمامی نمادهای لازم در خصوص کسب و کار آنلاین را از مراجع قانونی اخذ نماید. ما همواره به این اصل باور داریم که بزرگترین تبلیغ برای یک فروشگاه، رضایت مشتریان قبلی و تبلیغات دهان به دهان آنان است.

تلفن تماس : 58734000-021